Bahagian Perkhidmatan

BAHAGIAN PERKHIDMATAN- UNIT SARAAN

  Jawatan Nama Tel Email
2734 Penolong Pendaftar Kanan Pn. Salina Bt. Ali Tel: 04- 928 3150 salyna@uum.edu.my
1009 Penolong Pegawai Tadbir Pn. Salmah Bt Yusoff Tel: 04- 928 3154 ysalmah@uum.edu.my
1472
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan Pn. Hafizoh Hasbullah 04- 928 3151 hafizoh@uum.edu.my
2923
Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Noreimi Ismail 04-928 3151 noreimi@uum.edu.my
 2269 Pembantu Tadbir (P/O) En. Zainurim Ahmad 04- 928 3152  zainurim@uum.edu.my
3519 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Noorazimah Abu Bakar 04- 928 3153 nazimah@uum.edu.my

 

 



BAHAGIAN PERKHIDMATAN - UNIT CUTI DAN PERSARAAN

  Jawatan Nama Tel Email
 223
Penolong Pendaftar En. Ibrahim Hanapi 04- 928 3164 brahim@uum.edu.my
 579
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan Pn. Rossni Bakar 04- 928 3165 rossni@uum.edu.my
 2294 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Ainon Mazura Abu Seman 04- 928 3165 ainon@uum.edu.my
 2722 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Norsiyati Binti Mat Hanafi 04- 928 3166 norsiyati@uum.edu.my
 4751 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Nur Faizah Abdul Kadir 04- 928 3166 nur.faizah@uum.edu.my

 

 



BAHAGIAN PERKHIDMATAN- UNIT TATATERTIB

  Jawatan Nama Tel Email
 1337
Penolong Pendaftar En. Jafri B. Ishak 04- 928 3159 jafri@uum.edu.my
 3148 Penolong Pegawai Tadbir En. Khalid Robidi 04- 928 3160 rkhalid@uum.edu.my
 2782 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Zarina Kamarudin 04- 928 3161 reen@uum.edu.my
 2924 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Noor Aniza Binti Ayop 04- 928 3161 nooraniza@uum.edu.my

 



BAHAGIAN PERKHIDMATAN- UNIT PRESTASI DAN PERKHIDMATAN

  Jawatan Nama Tel Email
 4968 Penolong Pendaftar Pn. Shazilayanty Bt.Shahrom 04- 928 3162 shazilayanty@uum.edu.my
 2692
Pembantu Tadbir (P/O) Cik Pitteriah Abdullah 04- 928 3163 pitteriah@uum.edu.my
 2175 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Nozita Binti Romli 04- 928 3163 nozita@uum.edu.my
4471  Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Harnani Wan Yusoh 04- 928 3163 nani@uum.edu.my

 



 

BAHAGIAN PERKHIDMATAN- UNIT KEBAJIKAN STAF

  Jawatan Nama Tel Email
912
Pegawai Hal Ehwal Islam En. Mohamad Usamah B Ismail 04- 928 3406 usamah@uum.edu.my
 2947
Penolong Pegawai Tadbir Pn. Nor Shafinaz Binti Atil 04- 928 3155 shafinaz@uum.edu.my
  Pembantu Tadbir (P/O) Kanan En. Shafiq Afendi Bin Abd. Jamil 04- 928 3156 shafiq@uum.edu.my
 2854 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Nor Shuhaila Binti Shoib 04- 928 3158 norshuhaila@uum.edu.my
 1964 Pekerja Rendah Pejabat En. Che Senu Ahmad 04- 928 3156 senu@uum.edu.my